• Taze
Yeni Stil 1/8 Ücretli Akülü ES120 Elektrikli Hareket Kontrol Vida Sürücü ile Led Işık Gümüş

Yeni Stil 1/8 Ücretli Akülü ES120 Elektrikli Hareket Kontrol Vida Sürücü ile Led Işık Gümüş

₺ 114.00
Ürün figürü
Stokta

KSOL geldiğiniz için teşekkür ederiz. alışveriş keyfini!ES120 Mini Elektrikli Tornavida elektrikli tornavida için yeni bir standart belirledi. bu bir elektrikli tornavida ile bir kompakt yapısı, akıllı ve zarif görünümü, yanı sıra hareket fonksiyonunu kontrol tanıma. sadece bir Parker kalem uzunluğu vardır, tutmak için rahat bir tasarım ile donatılmış ise, ve son derece enerji-verimli aksesuarları bir dizi. aracılığıyla bir OLED ekran, cihaz hareket-görüntüler parametreleri ve rotasyon modları kontrol tanıma. bu yardım altında, kolayca sökülmesi ve montaj tamamlamak edebiliyoruz dijital cihazlar. planet şanzıman ES120 içerir ve bir yüksek-hız elektrik motor, mükemmel desteği ile gelen STM32 gömülü mikro-işlemci ve açısal hız sensörü. bu bir çalışır DC3 V gerilim aralığı 5 V için, ve çeşitli altıgen tornavida uçları ile, cihaz elektronik ürünlerin hızlı boşaltırken ve ilgi çekici ile yardımcı olur. ES120 Mini Elektrikli Tornavida elektrikli tornavida için yeni bir standart belirledi. bu bir elektrikli tornavida ile bir kompakt yapısı, akıllı ve zarif görünümü, yanı sıra hareket fonksiyonunu kontrol tanıma.
sadece bir Parker kalem uzunluğu vardır, tutmak için rahat bir tasarım ile donatılmış ise, ve son derece enerji-verimli aksesuarları bir dizi.
aracılığıyla bir OLED ekran, cihaz hareket-görüntüler parametreleri ve rotasyon modları kontrol tanıma. bu yardım altında, kolayca sökülmesi ve montaj tamamlamak edebiliyoruz dijital cihazlar.
planet şanzıman ES120 içerir ve bir yüksek-hız elektrik motor, mükemmel desteği ile gelen STM32 gömülü mikro-işlemci ve açısal hız sensörü.

Ürün verisi

Marka Adı:
retemporel

Kategorideki ürünler