• Taze
4-in-1 Çok fonksiyonlu USB 3.0 Tip-C Hub Adaptörü USB-C Multiport HUB Dönüştürücü RJ45 Gigabit Ethernet PD/MacBook için HDMI 4 K

4-in-1 Çok fonksiyonlu USB 3.0 Tip-C Hub Adaptörü USB-C Multiport HUB Dönüştürücü RJ45 Gigabit Ethernet PD/MacBook için HDMI 4 K

₺ 30.99
₺ 44.27
Ürün figürü
Stokta

                4-in-1 Çok fonksiyonlu USB Tip-C Hub Adaptörü USB-C Multiport HUB Dönüştürücü USB C USB3.0 için/RJ45 Gigabit Ethernet/Tip-C PD/HDMI 4 K için Yeni Mac Book ve diğer tip-C cihazlar 4-in-1 USB Tip-C ile HUB çoklu bağlantı noktaları, kullanıcıların kolayca çevre birimleri bağlamak ve veri aktarımı için uygun. tak ve çalıştır, harici sürücüleri yüklemek gerek yok, kullanımı kolay. en çevresel cihazlar ile bağlanmak için kolay, böyle flash sürücü, mobil HDD, U-disk, fare, klavye, kamera ve daha, veya senkronizasyonu için bir USB kablosu smartphone veya tablet. bu USB Tip-C Hub için bir esastır yeni Mac Book ve diğer Tip-C Cihazlar. İnce tasarım ve kompakt boyutu, almak kolay her yerde sizinle Tipi-C USB Hub.
özellikleri :
Çok fonksiyonlu USB Tip-C Hub yeni Mac Book ve diğer Tip-C için cihazlar, hem veri iletimi ve güç şarj için uygundur.
Tip-C portu dönüştürür 3 * USB 3.0 portları, 1 * USB Güç Teslimat Tipi-C şarj portu, 1 * HDMI çıkış portu ve 1 * Gigabit Ethernet portu.
USB 3.0 portları kolayca izin en çevresel cihazlar ile bağlantı, gibi flash sürücü, U-disk, fare, klavye, smartphone, vb.
özellikleri için bir HDMI bağlantı noktası 4 K kadar sağlayan yüksek çözünürlüklü HD çıkış portu aracılığıyla.
güç teslim fonksiyonu, hangi USB-C USB-C üzerinden laptop şarj portu şarj edebilirsiniz.
ağ RJ45 Gigabit Ethernet portu bağlamak sağlar istikrarlı keyfini, güvenilir ve ultra-hızlı Gigabit Ethernet hız.
şarj ve eş zamanlı veri aktarımı, sen USB-C laptop şarj ederken desteklenebilir çevre birimleri bağlamak veri aktarmak için.

Ürün verisi

Model Numarası:
as description
paket:
Evet
Standart:
USB 3.0
arabirim Tipi:
USB 3.0
Limanlar:
5
Marka Adı:
STW
Işlev:
RJ45
belgeleme:
as description
uzunluk:
116cm

Kategorideki ürünler