• Taze
Başlat CReader 7001F Kod Okuyucu Tam OBDII/EOBD Teşhis Tarama Aracı ile EPB/BMS/DPF/SAS/KANAMA ve Yağ Sıfırlama Fonksiyonları

Başlat CReader 7001F Kod Okuyucu Tam OBDII/EOBD Teşhis Tarama Aracı ile EPB/BMS/DPF/SAS/KANAMA ve Yağ Sıfırlama Fonksiyonları

₺ 189.99
Ürün figürü
Stokta

lansmanı DIY Kod Okuyucu CReader 7001 F Tam OBD2 Tarayıcı/Tarama Aracı ile Yağ/SAS/EPB/BMS/ABS kanama Sıfırlar Servisürün Tanıtımı : büyük-boyutu ile bir çok amaçlı CReader CReader 7001f olduğunu renkli ekran. ürünlerin bir dizi vardır ve her ürün sağlar tam OBDII/EOBD teşhis fonksiyonları. her ürün CReader 7001f sağlar bir veya birden farklı gereksinimleri karşılamak için aşağıdaki işlevleri : yağ sıfırlama, EPB sıfırlama, BMS sıfırlama, SAS sıfırlama, DPF sıfırlama. tipi p CR7001f of tüm Sıfırlama fonksiyonları vardır. vurgulamak : TEMEL OBDII FONKSIYONU : otomotiv tarayıcı CReader 7001f Yağ sıfırlama işlevi sağlar ve tam OBDII/EOBD teşhis fonksiyonları, böyle okumak ve net DTC, canlı veri okuyabilir, VIN bilgileri tanımlamak, kapatır MIL ve birçok diğerleri.
GENIŞ ARAÇ COREVAGE : Bu pragmatik tarama aracı can tüm 1996 üzerinde çalışmak ve yeni yerli ve ithal otomobil, suv ve hafif kamyon.
TAM OBD FONKSIYONU : Bu otomotiv tarayıcı ayrıca özellikleri yağ sıfırlama, hazırlık durumu testi, görünüm & grafik veri akışını ve kaydetmek ve gözden veri.
EASY-TO-USE TASARıM : Bu kod okuyucu özellikleri renk ve grafik ekran veri akışları, görünüm canlı veri ve grafik birden verilerin tam renkli ve çok dilli menü ve Dtc Sorgu. dayanıklı metal kubbe ile düğmeler ve kolay kullanımlı sıcak tuşları yapmak bu obd2 tarayıcı alike DIYer ve profesyonel teknisyenleri için ideal bir araçtır.
KOMPLE DESTEK ve SERVIS : 1 yıl garanti temel tanı tarayıcı CReader 7001 destekler, ücretsiz internet güncellemeler (USB 2.0) destek Dilleri :   İngilizce, İspanyolca, fransız, rus, alman, portekizce, japon ürün Fonksiyonları : 1.

Ürün verisi

öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools
dil:
Fransız,Portekizce,Almanca,Japon,İspanyolca,İngilizce,Rus
Marka Adı:
LAUNCH
yazılım Güncelleme:
Evet
yazılım sürümü:
2018 version
donanım versiyonu:
2018 version
Özellikler:
oil reset, EPB reset, BMS reset, SAS reset, DPF reset
Language:
Spanish,English,French,Russian,German,Japanese
Item Type :
Code Readers & Scan Tools
OBD Functions :
Support Full OBD functions(CAN/OBDII/EOBD)
Car model coverage:
46 cars Brands
Update :
Lifetime free update Online
Item style :
DIY Series
Item Name :
Launch Creader 7001F
Function includes:
Full OBD2 test + 6 special functions
6 special functions:
Oil/ EPB/ SAS/ BMS/ DPF/ ABS bleeding resets
Note:
CR7001F can't test for ENG, AT, SRS, ABS system

Kategorideki ürünler