• Taze
LM2596S-ADJ DC-DC ayarlanabilir adım-aşağı modülü IN3-40V OUT1.5-35V

LM2596S-ADJ DC-DC ayarlanabilir adım-aşağı modülü IN3-40V OUT1.5-35V

₺ 0.98
Ürün figürü
Stokta

giriş ve çıkış geri alınamaz unutmayın. ters olabilir yanık!giriş : DC 3 V için 40 V (Giriş gerilimi 1.5 v çıkış gerilimi daha yüksek olmalıdır veya daha. Değil boost)çıktı : DC 1.5 V için 35 V ayarlanabilir gerilim, yüksek efficiency The 3 A maksimum çıkış akımı.özellikler : Tüm use Solid kapasitörler, 36 u Thick board High Q değeri çıkış gücü LED göstergesi ile indüktörboyutu : 45 (L) * 20 (W) * 14 (H) mm (potansiyometre dahil)önlemler : uzun saatler Çalışmak 2.5 A veya daha az akım kullanımı tavsiye edilir, eklerken yüzgeçleri (yukarıdaki 10 W çıkışı);
buck modülü olduğundan, istikrarlı çıkışını sağlamak amacıyla, asgari 1.5 V diferansiyel bir tutmak.voltaj Regülatörüerişim güç kaynağı (3-40 V), mavi potansiyometre topuzu ayarlayın (genellikle saat yönünde dönüş artırmak, dönme yönünün tersine Buck) ve çıkış gerilimini izlemek için bir multimetre ile gerekli gerilimi ulaşır.
kablolama1. kaynak, elektrik hattına doğrudan kaynaklı giriş (çıkış) bağlantı noktası;
2. lehim pimleri, kurşun ekleme pins yoluyla sokulabilir veya tünelde kullanılan plakaları; PCB doğrudan lehimli veya başka sonra pin ekleyin.uygulama Örnekleri1. The araç güç kaynağı, giriş sonlandırma modülü sadece araç sigara güç noktası sunmak gerekir, potansiyometre ayarlayabilirsiniz, çıkış gerilimi ayarlanabilir 1.25-30 V, telefonunuz için, MP3, MP4, PSP şarj birçok ekipman temini, çok basit ve kullanışlı.2. The güç elektronik cihaz cihaz ihtiyacı olduğunda 3-35 V güç kaynağı elinde iken ilgili gerilim güç kaynağı, bu modül ile kolayca istenilen gerilim gerilim koymak ve sorunları çözmek.

Ürün verisi

Marka Adı:
SZYTF
durum:
yeni
tip:
Power Module
uygulama:
Smart home , product development, learning , experiment
Model:
LM2596S-ADJ DC-DC adjustable step-down module

Kategorideki ürünler