• Taze
Elecrow Ses Sensör Modülü 3 pin Ses Ses Algılama Sensörü Amplifikatör LM393 Elektret Elektronik DIY Kit Mikrofon

Elecrow Ses Sensör Modülü 3 pin Ses Ses Algılama Sensörü Amplifikatör LM393 Elektret Elektronik DIY Kit Mikrofon

₺ 0.88
₺ 1.03
Ürün figürü
Stokta

açıklama basit bir mikrofon Ses sensörü modülü olduğunu. güç amplifikatörü LM393 dayalı ve elektret mikrofon, bu herhangi bir ses olup olmadığını tespit etmek için kullanılabilir bu eşiğin ötesinde. eşik on-board potansiyometre ile ayarlanabilir.
on-board potansiyometre ayarlamak hassasiyetini ayarlamak için. modül çıkışı HIHG/DÜŞÜK ses olduğunda düşüktür/daha yüksek potansiyometre ile eşik seti.
bu sensör unutmayın sadece çıkışlar ses varsa bu eşiğin ötesinde, ama değil ses yüksekliği ve frekans.
uygulama Fikir
ses kontrollü Lamba;
ses izleme
özellikler
On-board LED göstergesi
eşik ayarlanabilir
çalışma gerilimi : 3.3 V-5 V Hakkımızda Elecrow açık bir donanım kolaylaştırma Shenzhen merkezli şirket, çin. en büyük elektronik pazarı yararlanan, yerel imalatı güç ve uygun küresel lojistik sistemi, komik ve heyecan verici ürünler geniş bir dizi oluşturulan her gün. biz hizmet için kaynakları entegre yeni bir dönem yeniliktir.yapma ve yenilik daha kolay hale getirmek için, biz teklif çeşitli geliştirme platformu, modülleri, araçları, elektronik bileşenleri, ve diğer açık kaynak donanım. biz de hizmet birçok türde sağlamak, Fusion PCB hizmeti dahil, bileşen Kaynak hizmeti ve PCB Meclisi hizmet vb.olursa olsun bir meraklı olsanız öğrenci, bir nitelikli mühendis, veya bir hobisi oluşturmak için seviyor, orada her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için-ve burada bir şey değil varsa, biz bilmek isterdim. bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. müşteri Memnuniyeti görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğunu,biz içtenlikle bizim için olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakınbizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz.

Ürün verisi

tip:
titreşim Sensör
Marka Adı:
ELECROW
malzeme:
karışım
is_customized:
Evet
çıktı:
analog Sensör
Model Numarası:
SPM22101S
teori:
Sound Sensor
kullanım:
Sound Sensor
Rohs complaint:
Rohs
item weight:
6g
Working voltage :
3.3V-5V
type:
sound sensor module

Kategorideki ürünler